phpLD Nederland
Bekijk de laatste artikelen
Over ons
Voeg je link toe aan de directory
Contacteer ons
PHPld Licentie
PHPld mogelijkheden


Sitemap

 

De Amsterdamse Wallen

 

 

amsterdamse wallenIn Antwerpen hebben ze het Schipperskwartier, in Amsterdam is het de Amsterdamse Wallen.  Dit is een buurt of plaats van verschillende dichtbij gelegen straten, waar veel raamprostitutie te vinden is.  In het Engels spreken ze over het 'Red Light District', dit door de vele rode lichtjes die gebruikt worden als verlichting bij de prostitutie kamers.

 

Het rode licht is het licht van de liefde.  Elk land gebruikt het rode licht om aan te tonen dat mensen zich in de prostitutiebuurt bevinden.

 

De Amsterdamse Wallen buur is bekend tot in verre landen. Dit omdat het een van de mooiste prostitutiebuurten is, die je in andere landen niet snel zal vinden.  Je wandelt daar tussen grachten en mooie oude straten.  Wat op zich al een attractie is. 

 

Sinds 2007 vind je er ook mannelijke prostituees, waar vrouwen bij betaling de mannen kunnen bezoeken voor intiem contact. Laat ons zeggen, dat nederland hier wel als enig en uniek mee uit de hoek komt.

 

De Amsterdamse wallen zijn onstaan in de 14de eeuw, toen schippers begonnen toe te komen en op zoek waren naar vrouwelijk gezelschap. 

 

De wallen bevinden zich op een 10min wandelen van het Centraal Station, het plaatselijk treinstation. Je vind op de wallen vanalles, van erotische shops, tot hotels en zelfs verschillende museums.  Het is dan ook een grote toeristen attractie, waar er jaarlijks wel miljoenen van zijn.

 

Bezoek deze buurt, het is gewoon prachtig, met hun 300 jaar oude gebouwen en dure huizen, die van de beste dokters, advokaten en families zijn.

 

Een echte aanrader, zelf voor de mensen die niet op zoek zijn naar meer ...

Page copy protected against web site content infringement by Copyscape

Geplaatst op: August 23, 2007 03:12:47 AM
Geplaatst in: Ontspanning: Wandelen